Kariéra

O NÁS

VĚNUJEME VELKÉ MNOŽSTVÍ ÚSILÍ A ČASU NAŠIM LIDEM, PROTOŽE VĚŘÍME, ŽE SCHOPNÍ MAKLÉŘI JSOU ZÁKLADEM PRO NAŠE SPOKOJENÉ ZÁKAZNÍKY.

Díky ověřenému a propracovanému systému školení a tréninků, technologiím a nástrojům, které mají naši makléři k dispozici, máte možnost stát se úspěšným realitním obchodníkem.

Naučíme vás speciální techniky pro obchod s dlouhodobou vizí, tedy nikoli se zaměřením na jednotlivé transakce, ale na budování dlouhodobých vztahů s klienty. Naše tréninky a školení jsou zaměřeny na způsoby péče o klienta, tvorbu sféry vlivu a budování referenčního byznysu.

Proč se stát makléřem v CENTURY 21?

  • Vaše práce dostane smysl, budete pracovat v týmu úspěšných makléřů s dlohouletou praxí
  • Dostanete možnost stát se součástí nejúspěšnější realitní sítě světa a nejznámější realitní značky.
  • Nabídneme vám šanci se specializovat a vybrat si oblast realitního trhu. Stanete se tak expertem na prodej či pronájem komerčních prostor, bytů nebo domů; specialistou na investiční příležitosti či developerské projekty.
  • Čeká na vás motivační systém odměn. Odměňování 45–80% a navíc bonusy v podobě soutěží. Například o dovolenou.
  • Získáte možnost kariérního růstu – od makléře po specialistu, vedoucího týmu, manažera až po majitele kanceláře.  Zobrazit infografiku.
  • Nadchne vás příjemné a moderní pracovní prostředí v centru Prahy.
  • Naplní vás etické vedení společnosti a rodinná atmosféra.
  • Neusnete na vavřínech. Každý makléř má svého mentora zodpovědného za jeho vzdělávání a výsledky.

Co očekáváme od vás:

  • Energický, aktivní a přátelský přístup
  • Týmovou práci
  • Vysoké nasazení a silnou motivaci

MAKLÉŘ / VEDOUCÍ TÝMŮ

Staňte se kolegy těch nejlepších makléřů a týmů několikrát oceněnými jak v České republice tak na mezinárodní úrovni. Century21 Premium hledá do svého dynamicky se rozvíjejícího týmu pracovité, komunikativní a ambiciózní kolegyně a kolegy na pozici realitní makléř/vedoucí týmu pro lokalitu Praha.

  • Máte vysoké ambice a vnitřní motivaci?
  • Jste ochotni se učit?
  • Jste obchodník nebo člověk s obchodním talentem?
Staňte se součástí úspěšného prosperujícího týmu světové realitní sítě CENTURY 21.

Nabízíme:

  • síla světové značky CENTURY 21, která patří mezi nejúspěšnější značky v České republice
  • motivační provizní systém až do výše 80%
  • provize z hypotéčních úvěrů
  • provize z investic v nemovitostním fondu
  • odborná školení v rámci realitní kanceláře ZDARMA
  • vedení zkušeným mentorem s mnohaletou realitní praxí
  • motivační soutěže v rámci kanceláře, např. O zahraniční zájezd ve výši 40.000,-Kč
  • možnost získat firemní vůz Audi
  • maximální marketinková a inzertní podpora
  • referenční obchodování v rámci celé sítě CENTURY 21
  • firemní zakázky a monitoring inzerce
  • prestižní kancelář s moderním zázemím v samém centru Prahy
  • pevně zakotvené hodnoty a firemní kulturu
  • kariérní růst a rozvoj podnikání

Máte zájem o další informace a osobní pohovor?
Zašlete nám Váš životopis na níže uvedenou emailovou adresu a domluvíme si s Vámi osobní pohovor

Radka Vajo <radka.vajo@century21.cz>

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

OFFICE MANAGER/KA

CENTURY 21 Premium hledá do svého dynamicky se rozvíjejícího profesionálního týmu kolegu na pozici office manažer.

Nabízíme:

  • Práce na HPP
  • Zázemí renomované realitní společnosti v samém centru Prahy
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Pevně zakotvené hodnoty a firemní kulturu
  • Motivační systém ohodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu

Náplň práce:

  • Vytváření zázemí a podpory pro makléře a klienty, každodenní komunikace
  • Administrativní práce – příprava reportů a podkladů pro mzdy
  • Objednávání kancelářských potřeb a zařízení
  • Práce s firemním systémem Relis - evidence a kontrola zakázek

Požadujeme:

  • Zodpovědnost a samostatnost
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Příjemné a seriózní vystupování
  • Aktivní znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel PowerPoint, Outlook; Internet)